آخرین اخبار استان ها

محیط بان سرباز مدافع مرزهای طبیعی کشور

محیط بان سرباز مدافع مرزهای طبیعی کشور

در آیین تودیع و معارفه فرماندهان یگان استان؛ مدیرکل حفاظت محیط زیست استان اصفهان گفت؛ محیط بان سربازی است که از مرزهای طبیعی کشور دفاع می کند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی محیط زیست اصفهان «پارما» در آیین تودیع و معارفه فرماندهان یگان حفاظت محیط زیست استان ایرج حشمتی گفت؛ محیط بان از نظر و باور من فردی است که شغلش را به خاطر کار، اشتغال و منبع درآمد انتخاب نکرده است، بلکه فراتر از آن بوده و با عشق و علاقه و با باور و احساسی عمیق در این شغل پا گذاشته است.
مدیرکل حفاظت محیط زیست استان ادامه داد؛ محیط بان یک سرباز واقعی است، سربازی که از مرزهای طبیعی کشور دفاع می کند در صورتی که متجاوزینش هیچ گونه حد و مرزی نمی شناسند. وی افزود؛ سرباز وطن «محیط بان» هیچ وقت تنها نخواهد ماند زیرا یک ملت همواره پشت سر او هستند.  
حشمتی در مورد مدت زمان همکاری نزدیک با فرمانده پیشین یگان استان اظهار داشت؛ بعد از سه سال همکاری و فعالیت مستمر با مرتضی جمشیدیان، اگرچه وی در چرخه اداری بازنشسته می شود، اما مشورت ایشان همواره در کنار مدیریت تنوع زیستی استان خواهد بود.
مدیرکل حفاظت محیط زیست استان به ویژگی های فرمانده پیشین یگان از نظر کلیه همکارانی که در طول خدمت افزون بر سه دهه ایشان با وی همکاری داشته اند اشاره کرد و گفت؛ مرتضی جمشیدیان فردی صمیمی، صادق، صبور، مردم دار، خوش رفتار، متعهد، مسؤولیت پذیر، چاره جو، مدبر، عاشق کار طبیعت و قاطع در حفاظت بوده است.
 
بيشتر
شعار سال ۱۴۰۱ "سال تولید، دانش‌بنیان و اشتغال‌آفرین"