آخرین اخبار استان ها

تجلیل از مربیان تیم صدرنشین لیگ فوتبال آزادگان و اعضای کانون‌ مربیان استان لرستان توسط مدیرکل حفاظت محیط زیست استان

تجلیل از مربیان تیم صدرنشین لیگ فوتبال آزادگان و اعضای کانون‌ مربیان استان لرستان توسط مدیرکل حفاظت محیط زیست استان

به مناسبت گرامیداشت هفته مربی مدیرکل حفاظت محیط زیست استان لرستان از تعدادی از مربیان و اعضای کانون‌ مربیان استان تجليل کرد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست استان لرستان؛ علی سالاروند مدیرکل حفاظت محیط زیست استان در مراسمی که به مناسبت گرامیداشت هفته مربی در ورزشگاه تختی خرم آباد برگزار شد با اهداء لوح تقدير از تعدادی از مربیان زحمت کش ورزشی که از همیاران محیط زیست استان هستند، تقدیر و قدردانی کرد.

در این مراسم که در ورزشگاه تختی خرم‌آباد و در حاشیه برگزاری مسابقه‌ فوتبال بین دو تیم صدر نشین خیبر خرم آباد و فجر شیراز برگزار شد، علی سالاروند مدیرکل حفاظت محیط زیست استان لرستان از تنی چند از مربیان و کانون مربیان به عنوان حامیان و همیاران محیط زیست با اهدا لوح تقدير تجليل به عمل آورد.

سالاروند در این باره گفت؛ ورزشکاران بااخلاق هم استانی در بین جوانان محبوبیت فراوانی دارند و شخصیت و کلام این عزیزان در بین جوانان تاثیرگذاری بالایی دارد لذا استفاده‌ از ظرفیت ورزشکاران و مربیان در امر فرهنگ‌سازی و حفاظت‌ از محیط زیست در راستای اصل پنجاهم قانون اساسی می‌تواند در حل بسیاری از مسائل و مشکلات اجتماعی و اجرایی در بخش‌های مختلف محیط‌زیست، یاری رسان باشد.


سالاروند ضمن تاکید بر اینکه حضور مدیران دستگاه‌های اجرایی می‌تواند باعث افزایش انگیزه در ورزشکاران هم استانی شود، افزود؛ چهره‌های شاخص ورزشی هم استانی در راستای مسئولیت اجتماعی خود همواره حامی محيط زيست استان بوده‌اند و به عنوان‌ سفیران محیط زیست توانسته‌اند در میادین ورزشی بین‌المللی برای کشور عزیزمان ایران افتخار آفرین باشند لذا حضور و تجلیل از این عزیزان علاوه بر ایجاد فرهنگ‌سازی در حوزه محیط‌زیست، باعث افزایش انگیزه در افتخار آفرینی‌های آتی خواهد شد.

 
عكس های مرتبط :
بيشتر
شعار سال 1402 "سال مهار تورم و رشد تولید"